Skip to main content

Киев

Анархо-феминистская акция в поддержку Pussy Riot в Киеве (видео, фото)

В воскресенье, 29 апреля, по центральной улице Киева под зажигательные ритмы самбы прошло яркое и зрелищное шествие. Таким образом около сотни участников и участниц анархистских коллективов разных стран выразили солидарность с феминистсками из панк-группы Pussy Riot, находящимися в заключении в Москве.

Националистам напомнили о их "героях".Киев

Киевские антифашисты провели агитационный рейд прямо перед прохождением колонны наци по маршруту их марша. Расклеенные листовки и плакаты напоминали о геноциде, в котором повинны разного рода патриоты. Несмотря на большое количество групп бонов по маршруту следования, все прошло успешно и без потерь. Агитматериалы были расклеены прямо у них под носом, и напоминали неприятные моменты из истории "героев", государственного признания которого требуют националисты.

Партія "СВОБОДА" стала прикриттям для НЕОНАЦИСТІВ

Партія „Свобода” стала рідною матусею банд вуличних неонацистів. Не дивлячись на те, що вона бере участь у виборах УСІХ рівнів, у партії не соромляться мати справу із юними ксенофобами із дрібнокримінальними нахилами.

8 сентября. Акция солидарности журналистов

«Люди, я любив вас! Будьте пильними!»

Це слова відомого чеського письменника, журналіста, літературного та театрального критика, публіциста - Юліуса Фучіка.Він був переконаним антифашистом, а під час Другої світової війни – діячем Руху Опору. Саме в цей день, 8-го вересня, у 1943 році, в Берліні, він був страчений гітлерівцями. Навіть у нацистських катівнях та в’язницях Юліус не залишив професію і встиг написати книгу «Репортаж з петлею на шиї» (пізніше перекладену на більш як 70 мов світу), за яку був посмертно в 1950 році удостоєний Міжнародної премії Миру. А у 1958 році, за рішенням IVконгресу Міжнародної організації журналістів - найстарішого і найбільшого інтернаціонального журналістського об'єднання у світі, було вирішено відзначати день вбивства Фучіка, як Міжнародний день солідарності журналістів. Відтоді по всій планеті щороку 8-го вересня святкують інтернаціональний день солідарності журналістів, кореспондентів і репортерів.

Київська міліція поспішає відпустити неонацистських убивць

15 серпня 2010 р. після матчу «Арсенал» (Київ) – «Волинь» (Луцьк) стався найбільший збройний напад, скоєний ультраправими у столиці. На 30 уболівальників «Арсеналу» напали 50 неонацистів з числа фанів столичного «Динамо». Масова бійка на ґрунті ідеологічної ворожнечі сталась між стадіоном ім. Баннікова і метро «Палац Україна». Інцидент виходив за межі футбольних сутичок: нападники були озброєні ножами, кастетами й великим газовим балоном для розгону вуличних демонстрацій; викрикувались гасла «Хайль Гітлер» і «White Power»; звалених на землю жорстко добивали. В ході бійки ультраправі здійснили замах на убивство – одному з лежачих фанів “Арсеналу” нанесли  2 ножові удари в грудну клітину, а потім перевернули, щоб нанести удар в спину.

Акція “Ні поліцейській державі”

10 червня у Києві близько 400 осіб пройшлися під гаслом «Ні поліцейській державі». Пішою ходою учасники йшли від м. “Лук’янівська” до Шевченківського райвідділу міліції (вул. Герцена, 9), де було вбито студента Ігоря Індило. В колоні були прихильники різних політичних поглядів - ліберали, праві та ліві, анархісти, а також небайдужі київські студенти. Антифашистська Дія України також взяла участь у акції. Серед скандувань переважали такі: “Геть тупі предмети з МВС”, “Посвідчення міліції - ліцензія на вбивство”, “Міліція вбиває, влада покриває”, “Свобода! Рівність! Студентська солідарність”! Активісти студентської профспілки “Пряма Дія” йшла під гаслами “МВС працює як SS”, “Ні міліції у вишах!”, “Очень много милиции, очень мало справедливости”.

Антифашистська акція пам`яті і боротьби 8 травня у Києві

8 травня – день пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Це також день пам’яті людей, що загинули насильницькою смертю від нацизму, фашизму та інших тоталітарних ідеологій і режимів.

Це 6 мільйонів жертв холокосту, більше 50 мільйонів жертв Другої світової і тисячі загиблих після неї від рук неонацистів і тих, хто їх підтримує.

Саме цим людям 8 травня у Бабиному Яру в Києві група антифашистів присвятила пам’ятну ходу. На початку акції відбувся мітинг біля меморіалу "Пам’ять заради майбутнього".

Після цього антифашисти провели марш через парк до памятника вбитим військовополоненим та “100 тисячам загиблих” у Бабиному Яру.

 

Першотравень 2010 - антифашисти вийшли на марш проти капіталізму у Києві

Сьогодні, 1 травня 2010 р. у день глобальної солідарності трудящих та боротьби за свої права, в Києвi пройшла спільна демонстрація анархістів, антифашистів, лівої молоді, незалежних профспілок та ряду інших соціальних ініциатив та активістів під назвою „Марш колективної дії”.

Акція проти капіталізму та фашизму розпочалась біля ст. м. Арсенальна о 12:00. У демонстрації взяли участь близько 500-600 активістів та небайдужих людей. Окремим блоком йшли активісти руху „Антифашистська дія”, кількість якого була приблизно 150 чоловік. В руках активісти несли банери з гаслами “Власть рождает паразитов” та “Строй новый мир без власти и капитала”.

1 травня у Києві + видео

«Пока мы едины — мы не победимы!»,«Выйди на улицу — верни себе город!», «Више, више чорный флаг!», «Государство главный террорист!», «Свобода! Рівність! Глобальна солідарність!», «Свободу одеським антифашистам!», «Антифашизм не злочин!», «Геть фашизм, геть капіталізм», «Свободи трудящим, тоді життя покращим»- з такими гаслами пройшов першотравневий марш за глобальну солідарність трудящих у Києві. У ньому брали участь анархісти, антифашисти, марксисти, комуністи, незалежні студентські профспілки «Пряма дія» і «Захист праці», представники робітничих профспілок, а також усі небайдужі.

 

Первомай! MAYDAY!

1 травня українські ультраліві спільно з незалежними профспілками проведуть марш солідарності трудящих.
Початок акції призначено на 12.00 біля виходу з м.Арсенальна. Альтернативна першотравнева демонстрація пройде під гаслом "Час брати своє!". Таким чином організатори маршу мають намір закликати найманих працівників до створення "бойових" профспілок, захоплення підприємств і повного витіснення адміністрації власників.
  Марш має стати продовженням серії протестів проти економічної політики держави, а також практики масових звільнень на приватних підприємствах. Перша подібна масова акція пройшла у Києві 12 квітня. Тоді ліворадикалам вдалося вивести на вулиці Києва близько трьохсот активістів.

Ультраліві вважають, що головна загроза українському народу – це капітал і влада, які по суті є одним цілим. "Держава і бізнес об'єднуються, щоб нажитися на простих українцях. Тому нам, найманим працівникам, необхідно об'єднатися для відстоювання своїх прав", - стверджують організатори акції.

 

Syndicate content