Skip to main content

Чорний Прапор над Варшавським вокзалом!

Все це сталося в новорічну ніч: жителі Санкт-Петербурга взяли під контроль одну з будівель Варшавського вокзалу, так як у минулому році в цей час «невідомими» було спалено кілька пам'ятників архітектури.

  
Небайдужі мешканці Петербурга  об'єдналися для проведення акції відчаю. На знищуваної території комплексу Варшавського вокзалу окуповано останній зберігший пакгауз. Велика частина будівель комплексу знесена, один з пакгаузів загорівся при нез'ясованих обставинах. Через окупований захисниками пакгауз за проектом забудовника повинна пройти автодорога, тому загін народної міліції бере будівлю під захист

На даний момент забудовник зносить унікальні зразки промислової архітектури кінця XIX - початку XX століть для того, щоб абсолютно спотворити історичну частину центру міста (/redirect.php?u=http%3A%2F%2Fkarpovka.net%2F2009%2F03%2F06%2F3475%2F). Частина цінної забудови знаходиться під охороною закону, частина-незаконно виключена з-під охорони в інтересах реалізації проекту. Неодноразові звернення градозащітніков в Прокуратуру та виконавчі органи влади, включаючи Міністерство культури РФ, з даного питання ігнорувалися.


  Пакгауз № 2 буде перебувати під захистом до тих пір, поки не будуть виконані вимоги:

1) Припинити всі роботи з демонтажу історичного комплексу Варшавського вокзалу.

2) Негайно провести історико-культурну експертизу будівель комплексу з метою постановки на держохорону історичних будівель.

3) Переглянути проект зі сфальсифікованим історико-культурним опорним планом АТ «Измайловская перспектива» і привести його у відповідність до закону.

4) Притягнути до кримінальної відповідальності всіх винних у знищенні цінних історичних будівель комплексу будівель Варшавського вокзалу.

Петербуржець!

Житель міста-музею!

Спаси і збережи!

тел: +7 952 097 9312

spasi777sohrani@gmail.com
21.01.2013

Допоможіть распротраніть інформацію!
Потрібні перепис!Джерело: /redirect.php?u=http%3A%2F%2Fkrewtx.livejournal.com%2F124597.html