Skip to main content

У Львові неонацисти напали на субкультурний концерт

 

Вход в клуб после нападения21 липня у Львові після матчу місцевих “Карпат” неонацисти з фанатського середовища здійснили напад на субкультурній концерт. Під час нападу відвідувачі та музиканти, які брали участь в концерті, отримали чисельні травми: гематоми, розсіченя шкіри, порізи, струс мозку; один з постраждалих отримав серйозну травму — зараз лікарі виймають залишки скла з його ока.

 Неонацисти, які під час Евро-2012 боялися нападати на приїжджих іноземців, через великий ризик бути покаранами, відчули можливість це надолужити.21 липня у Львові відбувся концерт за участю українських та угорського гуртів, на який прийшло близько 40 людей. Він проходив в центрі міста. Під час концерту в кімнату, де виступали гурти, почали заходити хлопці схожі на місцевих футбольних хуліганів і питати, чи продають на концерті значки із антифашистськими гаслами. Потім вони сіли пити у сусідньому приміщенні, яке було прохідним до кімнати, де відбувався концерт.  

Опісля виступу останнього гурту, коли відвідувачі почали розходитись, на вулиці через дорогу від входу почали збиратися хлопці, які прикривали обличчя і були одягнуті в куртки з капюшонами. Їх було близько 25 людей. Після закінчення концерту, коли частина людей, що ще були в клубі вийшли на вулицю, нацисти (деякіх з них піздніше вдалося впізнати, як учасників руху “автономних націоналістів”) почали переходити дорогу і бігти на людей, які стояли біля входу. Нападники кидали скляні пляшки, каміння, сміттєві баки та інші предмети, використовували сльозогінний і перцевий газ, били людей, які лишилися на вулиці, скандували нацистські гасла (кричали "зіг хаиль").

 Рятуючисть від нацистів, які до того ж були озброєні ножами, відвідувачі концерту повернулись в приміщеня, і замкнули двері, та наци вибили двері и продовжили бити, закидувати різними предметами, та прискати у людей газом.  Багато людей отримали поранення склом. Один із відвідувачів концерту отримав травму ока і зараз знаходиться в лікарні і чекає на операцію (око пошкодило склом), також багато людей має забої різних частин тіла. Серед постраждалих також були громадяни Угорщини, які виступали у цей вечір. 

Не зважаючи на те, що найближчий міліцейський відділок знаходится в 5ти хвилинах пішки від місця проведення концерту, і те, що "правоохоронці" знали про можливість нападів і отримували дзвінки від відвідувачів/ок  концерту під час нападу, відреагували на виклик вони лише тоді, коли їм подзвонив власник клубу, а прийхали коли бійка вже закінчилась.

Львів вже давно став містом, в якому безперешкодно проводяться концерти неонацистських гуртів, не тільки українських, але й европейських та російських, які заборонені в своїх країнах за розпалювання ворожнечі. Міська влада не тільки не перешкоджає цьому, але й навіть вітає перетворення Львова в субкультурну нацистську столицю. Як показує вчорашній напад, ультраправі настільки впевнелися в тому, що Львів це "їхнє місто", що намагаються придушити будь-який натяк на несумісну з їхніми поглядами музику.

Ralph Lauren Outlet has always insisted with its own unique fresh and neat. He is a king in his own world, and continues in the fashion he single-handedly created the myth of Ralph Lauren UK has been sublimated. Ralph Lauren Polo Outlet, this fully integrated design soul into American high society life in the big-name designers, he has far more than a brand, but an era. Changing fashion trend, fashionable in swinging, Polo Outlet Online always adhere own unique refreshing neat.