Skip to main content

Львов

Во Львове неонацисты напали на концерт

Вход в клуб после нападения21 июля во Львове после матча местных "Карпат" неонацисты из фанатской среды совершили нападение на концерт. Во время нападения посетители и музыканты, принимавшие участие в концерте, получили многочисленные травмы: гематомы, рассеченния кожи, порезы, сотрясение мозга, один из пострадавших получил серьезную травму - сейчас врачи вынимают осколки из его глаза.

Неонацисты, боявшиеся нападать на иностранцев во время Евро-2012, из-за большого риска быть наказанными, почувствовали возможность это наверстать.

Львов - не место для провокаций!

22 июня 2011 во Львове местными и тернопольскими активистами Социального Опору была организована и проведена акция, в которой осуждались провоцирующие действия "коммунистов" и националистов относительно разжигания вражды между украинцами.

Оцінка подій 9-го травня у Львові

      Ми дуже не хотіли влазити в цю історію, так як обидві конфліктуючі сторони схожі одна на одну Навіть в істериці. Популізм, праві та консервативні ідеї, а у випадку ВО «Свободи» дещо припудрений расизм та відвертий неонацизм. За обома стоять регіональний капітал та бандити. Грають на руку вони і політичним гравцям більш високого рівня. Зрозуміло, що обидві сторони намагаються за рахунок цього конфлікту отримати політичні дивіденди. І в своєму цинізмі ні ветерани, ні народ України, ні львів’яни для них не є важливими. Особливо коли на видноколі уже маячать теплі крісла на вулиці Грушевського. 

9 травня у Львові як дзеркало української політики

     ЗМІ України та ближнього зарубіжжя продовжують ще довго будуть створювати сенсації навколо подробиць події, яка відбувалися у Львові 9 травня 2011 р. Очевидно, що вони викликали неабиякий резонанс і гостру реакцію. Але варто спробувати розібратися у тому, що ж таки там відбувалося, і зробити відповідні висновки.

     Почалася вся історія зі спроб внесення ВР змін до ЗУ "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 років". Зокрема, регламентувалося підняття під час урочистих заходів “прапора перемоги” поряд з державним. Прогнозовано це викликало традиційний “хохлосрач” і радикальні заяви діячів різного політичного ґатунку.

RSS-материал